Egyetlen vevő sem jelentkezett a Győr melletti péri repülőtér értékesítési pályázatára – írja a Kisalföld. A reptér több önkormányzat tulajdonában van, nekik azonban nincs pénzük a fejlesztésre. A tulajdonosok most újabb pályázatot akarnak kiírni, az előkészítés azonban több hónapot vesz igénybe. Ugyanakkor a konkurenciának számító Szombathely, pontosabban Vát és Porpác mellett jövő tavasszal megkezdődhet egy 110 miliárd forintos repülőtér építése. A tervekben közepes méretű utas- és teheraszállító gépek fogadására alkalmas légikikötő szerepel parkolókkal, fogadóépülettel, cargobázissal, szállodával, bevásárlóközponttal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!