A közösségi közlekedés népszerűsítése, és annak fejlesztése a következő évek feladata - hangzott el egy közlekedésfejlesztési konferencián, Bükön. Nehezíti a helyzetet, hogy a vasúti pályák és eszközeik nagyon elhasználódtak. Az állami tulajdonban lévő vasútvonalakat elsősorban uniós forrásokból fejlesztik. Bár a régiónkban vasúti fejlesztési projekt nem indul, de a Győr-Pápa-Celldömölk vonal villamosítása már a tervezési szakaszban van. A közösségi közlekedés aránya hazánkban még mindig magasabb, mint az unióban, de egyre többen járnak autóval.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!