Késnek a vonatok

Másfél, két órás késéssel kell számolni a fővásrba induló, vagy onnan érkező vonatoknál. Bombariadó miatt nem indultak reggel vonatok Szombathelyre Budapestről. A reggeli órákban előbb a Keleti, majd Déli pályaudvaron is bombariadóról értesítették a rendőrséget. A Keletiben 9 óra körül véget ért az átvizsgálás, és megindult a vonatközlekedés, a déliben 10 órakor végeztek az átvizsgálással. A rendőrök egyik helyen sem találtak robbanószert. Azonban a menetrendszerű közlekedés csak a kora délutáni órákra áll helyre, addig akár másfél, két órás késések is lehetnek. A Vas megyéből érkező vonatok nem mehettek be a pályaudvarra, így az elővárosi állomásokon kellett leszállni róluk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek