A Herényiek Házában bárki bérelhet kiránduláshoz, városnézéshez kerékpárt, és az áprilisban jött jó idő miatt nagy az érdeklődés a drót szamarak iránt. Főként a város szállodáiban vendégeskedő turisták jelentkeznek a kerékpárokért, de az is előfordul, hogy az Ausztriából érkező kirándulók keresik fel az egyesületet jó tanácsokért, hogy megtudják, Szombathely környékén merre érdemes útra kelni két keréken. A Herényi Kulturális és Sport egyesület kirándulásokat is szervez a kerekezőknek – tájékoztatott Nagy Krisztina egyesületi munkatárs.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!