Munkaügyi konferencia Szombathelyen

A szociális gazdaság, mint foglalkoztatási tényező - ez a központi témája annak a háromnapos osztrák-magyar munkaügyi konferenciának, amely szerdán kezdődött az ausztriai Lékán és csütörtökön Szombathelyen folytatódott. 21 hónap múlva szűnnek meg Ausztria és Magyarország között a szabad munkaerő-áramlást korlátozó átmeneti intézkedések, és így közös munkapiaci és gazdasági övezet alakul majd ki a határ menti régióban. Ehhez azonban közös erővel kell leküzdeni a gazdasági válságot – vélik a szakemberek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek