Vendéglátósok a rendeletmódosításról

Nem örülnek a vasi vendéglátósok a rendeletmódosításnak. A legújabb rendelet-tervezet szerint a jövőben a térfogathoz kötött egységárat, valamint a tömegre és hosszra vonatkozó arányokat is fel kell tüntetni az étlapon. Ezenkívül újra kötelező lesz kitenni az étterem étel- és italkínálatát, valamint azok árait tartalmazó jegyzéket a bejárat mellé. Pammer István a vendéglátósok Vas megyei klubjának elnöke szerint a rendelet ellehetetleníti a vendéglátósok helyzetét, hiszen az új étlapok elkészítése többletkiadást és presztízs veszteséget jelentene a manapság amúgy is nehéz helyzetben lévő éttermeknek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek