Shellként működik tovább a Tesco melletti benzinkút

Bezár a Tesco hipermarket melletti benzinkút május 27-én, szerdán, helyette Shell töltőállomás várja az autósokat június 3-tól. Az újranyíló benzinkút a Shelltől megszokott áron forgalmazza az üzemanyagokat, de elérhetők lesznek a térítésmentes szolgáltatások is, mint a szélvédőmosás, keréknyomás- és folyadékszint-ellenőrzés, motorolaj és szélvédőmosó utántöltés. A váltásnak az az oka, hogy a Tesco Global Áruházak Zrt. és a Shell Hungary Zrt. együttműködési megállapodást kötött, miszerint a Tesco 15 évre bérbe adja magyarországi benzinkútjait az olajcégnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek