Kicserélik a szociális otthon ablakait

A Vas Megyei Szakosított Szociális Intézetben két hete kezdődtek a munkálatok, amelynek során 160 ablakot cserélnek ki. A felújításra azért van szükség, mert valamennyi szobában 30-40 éves, faszerkezetes ablakok vannak. Helyükre most hőszigetelt nyílászárókat szerelnek be. Az intézmény a Szociális Minisztérium pályázatán nyert 15 millió forintot a felújításra, ezt az összeget egészítette ki 3 millió forinttal a megyei önkormányzat. A munkálatok várhatóan június közepéig tartanak majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek