Többet fizethet, aki nem szerez időben diplomát

A Savaria Egyetemi Központ megszüntetheti a hallgatói jogviszonyát azoknak, akik hat év alatt sem szerzik meg a diplomát. A bolognai rendszerben az alapképzés időtartama három év, így az a hallgató, aki ezt az időt túllépi, továbbra is az intézmény hallgatója maradhat, de a következő két évben bizonyos juttatásokat megvonnak tőle. Ha ezt követően sem fejezi be tanulmányait, tandíjköteles lesz. Az összeg félévenként, szakonként változik és kevesebb, mint a levelezős hallgatóknál.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek