21 határátkelőből eddig 11-et vett át a Vám- és Pénzügyőrségtől a Nemzeti Vagyonkezelő Zrt., miután a schengeni belső határ miatt feleslegessé váltak. Ezek közé tartozik vas megyéből a kőszegi is. A kevésbé problémás határátkelők átadása történt meg eddig, a többi arra vár, hogy megtisztítsák őket. Az önkormányzatok is átvennének ingyen néhány határátkelőhelyet: Hegyeshalom kereskedelmi-szolgáltató központot alakítana ki. Általában akkor kérheti egy önkormányzat az ingyenes tulajdonba vételt, ha valamilyen közfeladatot szeretne ellátni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!