Kevesebb lehet a turista a cafeteria megadóztatása után. A 2010-es kormányzati tervek szerint adót kellene fizetni az üdülési csekkek és étkezési utalványok után. A szombathelyi szállodák és vendéglátóipari egységek többsége elfogadja az üdülési csekket. Most azonban attól tartanak, hogy a következő szezontól jelentősen csökken majd a forgalmuk. A munkáltatók és a szakszervezetek sem értenek egyet ezzel a döntéssel. A munkáltatók többsége várhatóan inkább megszünteti a juttatást, mintsem fizessen. Végleges döntés a béren kívüli juttatásokkal kapcsolatban júniusban várható.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!