Nyertes Energiavámpírok

Energiavámpírok nyerték az Ezerlátó Mesefesztivált. A celldömölki Soltis Lajos Színház rendezvényén a vasvári Mákszem Gyemekszínpad Vásári komédiákat adott elő, a celldömölki Tücsök Bábcsoport két nap alatt három produkciót mutatott be. A Csepregi Kicsi Színjátszók Próba című darabjukat adták elő, míg a csehimindszenti Pöttyös Hagyományőrző Gyerekcsoport az Ólajtó a háztetőn című előadással egy igazi falubeli történetet mondott el. A fesztivál győztese végül a budapesti Energiavámpírok nevű társulat lett az Aranyecset című mesével.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek