Majdnem belehalt a műtétbe – perli a kórházat. Beperli a szombathelyi Markusovszky kórházat egy asszony, aki csaknem belehalt egy nyelőcsőtágító műtétbe. A nőnek egy daganatos betegség miatt szűkült össze a nyelőcsöve, ezért egy tágítót helyeztek bele. A beavatkozás után azonban az asszony nyelőcsöve levált a gyomorszájról. Az első operáció után másfél nappal újabb, életmentő műtétet hajtottak végre rajta. A kórház hétfői közleménye szerint nem orvosi tévedésről, hanem ilyenkor előforduló szövődményről van szó. Az Egészségbiztosítási Felügyelet hivatalból nem indított vizsgálatot az ügyben, arra várnak, hogy a beteg bejelentést tegyen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!