A polgármesternek törvény adta joga, hogy szabályozza az adatszolgáltatás rendjét. A Fidesz szerint Ipkovich György, Szombathely szocialista polgármestere súlyosan akadályozza az ellenzéki képviselők munkáját azzal, hogy a hivatal csak rajta, illetve alpolgármesterein keresztül adhat ki adatokat a város gazdasági helyzetéről - közölte Molnár Miklós, az önkormányzat gazdasági bizottságának elnöke és Lazáry Viktor, a városi Fidesz-frakció szóvivője az MTI-vel szerdán. Megkeresésünkre dr. Ipkovich György polgármester elmondta, hogy érthetetlen a képviselők reakciója, hiszen minden hivatali szervezet meghatározott rend szerint működik, ami jogszabályi előírásokra épül.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!