A Szombathelyi Rendőrkapitányság közlekedésrendészeti osztálya a baleset körülményeinek tisztázása érdekében szemtanúk jelentkezését várja. 2009. május 28-án (csütörtökön) 23 óra 45 perc körül Szombathelyen a Rohonci út és a Bartók B. krt. kereszteződésében az Órásház felé haladó fehér és fekete színű Honda személygépkocsi eddig még nem tisztázott okból egy villanyoszlopnak ütközött.
A hatóság várja annak a Fiat Puntónak a vezetőjének jelentkezését is, aki az adott útszakaszon haladt és a baleset miatt manőverre kényszerült, és várják jelentkezését a feltételezett okozó, piros színű gépjármű a vezetőjének is.
Telefonszámok: 107, 94/521-037, 30/98-69-257.