Eredményes év a megyei rendőrségen

Az országban Vas megyében csökkent a legnagyobb mértékben a halálos közúti balesetek száma. 2008-ban sikeres évet zárt a rendőrség Vas megyében - mondta Halmosi Zsolt rendőr-főkapitány a megyei közgyűlés előtti beszámolójában. Tavaly 18-an haltak meg az utakon, míg 2007-ben 37-en. Vas megye a kiemelt bűncselekmények - köztük a lakásbetörések - felderítésében az első helyen áll. Elhangzott ugyanakkor, hogy Szombathelyen megjelentek a nagyvárosi bűnözés első jelei: egyre több a gyermek elkövető és folyamatosan nő a gépkocsi feltörések száma.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek