Göncz Kinga, az MSZP európai parlamenti listavezetője Vas megyében járt. A politikus kampányában a kirekesztés és a rasszizmus elleni fellépést, a szegények megsegítését és a munkahelyteremtés fontosságát hangsúlyozta. Elmondta, hogy az EP-ben mandátumhoz jutó magyar politikusoknak együtt kell működniük, mert összefogásra van szükség ahhoz, hogy előbbre jusson az ország, s pozitívan ítéljenek meg bennünket. Göncz Kinga arra is felhívta a figyelmet, hogy fontos, hogy vasárnap sokan menjenek el szavazni, ugyanis az EP képviselők csak úgy tudják képviselni hazánkat, ha komoly szavazótábor áll mögöttük.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!