Több mint 800 millió forintos beruházással újítják fel Sárváron a helyi rendelőintézet épületét, a költségek tíz százalékát a város önkormányzata fizeti, a többi Európai Uniós támogatás. A pénzből egyrészt az épületeket bővítik és korszerűsítik, valamint lecserélik az elavult orvosi műszereket is. A rendelőintézet több olyan szakrendeléssel bővül, amelyekért eddig Szombathelyre kellett utazniuk a betegeknek. A sárvári kórházban két és fél évvel ezelőtt megszűnt az aktív ellátás, ezt szeretnék pótolni a rendelőintézet korszerűsítésével, ahol úgynevezett egynapos sebészet is helyet kap majd. A felújítás várhatóan jövő év augusztusáig tart.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!