H1N1 gyanús esetek a szombathelyi kórházban

A nyugat.hu információi szerint negatív lett az első H1N1 tesztje annak a két lázas betegnek, akiket Győrből Szállítottak Szombathelyre az új influenza gyanújával. Lapunk beszélt a kórház fertőző osztályának főorvosával, dr. Schneider Ferenccel, aki egyelőre csupán annyit erősített meg, hogy lázas betegek fekszenek az infektológián, ami egyáltalán nem szokatlan. A fokozott érdeklődés miatt azonban hétfőn délben sajtótájékoztatót tartanak, ahol válaszolnak a felmerült kérdésekre. A két beteg Ausztráliából érkezett Magyarországra és a Petz Aladár Kórházból azért szállították át őket Szombathelyre, mert az ÁNTSZ döntése nyomán a Markusovszky kórházat jelölték ki három megye - Vas, Zala, Győr-Moson-Sopron - fertőző betegeinek ellátására.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek