Másodszor hirdette meg az ÁNTSZ a Füstmentes osztály programját. Vas megyéből 18 osztály vett részt az akcióban, több mint 400 diákkal. A program célja egyrészt, hogy támogassa azokat, akik még nem gyújtottak rá, valamint segítsen azoknak a gyerekeknek, akik már dohányoznak. A megye legeredményesebb csapata a szombathelyi Simon István Utcai Általános Iskola 7.c osztálya volt – tudtuk meg Séllyei Adrienn szervezőtől. A program záró rendezvényét ma délelőtt tartják. A szakember hozzátette, hogy a gyerekek sokszor a családjuk körében válnak passzív dohányossá.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!