Győrből szállítottak Szombathelyre, az új influenza gyanújával egy testvérpárt, akik Ausztráliából érkezett Magyarországra. Ma délelőtt pedig újabb két beteg jelentkezett influenzaszerű tünetetekkel, egy Fülöp-szigeteki férfi és felesége, akik a napokban tértek vissza Magyarországra családlátogatásból. Az ausztrálok gyors tesztje negatív lett, a Fülöp-szigeteki pár pedig a délben tartott sajtótájékoztató ideje alatt még várta, hogy az orvosok megvizsgálják őket. Dr. Schneider Ferenc osztályvezető főorvos azt mondta, a gyors tesztek eredményeire nem lehet hagyatkozni. Így a további intézkedésekkel meg kell várni az Országos Epidemiológiai Intézet mintavizsgálatainak eredményét. A kórház azt ígéri, hogy minden reggel friss információkat közöl a www. markusovszky.hu honlapon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!