Országszerte hat helyszínen mutatkoznak be a régiók biotermelői június 21-én. A rendezvény célja, hogy a fogyasztók saját élmény alapján tapasztalatokat szerezzenek a biogazdaságok működéséről, és példát vegyenek saját életmódjuk egészséges fenntartásához. Kovács Ferenc, a Vas megyei közgyűlés elnöke sajtótájékoztatón elmondta: külön öröm számára, hogy a vasi rendezvénynek az ivánci otthon ad helyet, hiszen az Őrségben új lehetőségeket kínál ez a gazdálkodási forma. Az elnök bízik abban, hogy a júniusi rendezvénnyel hagyományt teremtenek, mely minden évben szerte az országból és a határon túlról is ide csalogatja a termelőket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!