Egyre kevesebben érkeznek a Nyugat-Dunántúlra Ausztriából és Németországból, viszont növekszik a cseh és szlovák vendégek száma - derült ki a Nyugat-dunántúli Regionális Idegenforgalmi Bizottság tegnapi, szombathelyi ülésén. A szakemberek elmondták: a turizmust is érintő válság ellenére a 2009-es év első négy hónapjában mért adatok szerint a Nyugat-dunántúli régió jól teljesített, sikerült megismételni a tavalyi értékeket a vendégéjszakák számát tekintve. Jelenleg ugyan még lemaradás van a nyári hónapok foglalásaiban, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy a vendégek az utolsó pillanatban általában a hazai nyaralások mellett döntenek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!