Elkezdődött a vakáció

Szombathelyen több mint 15 ezer diáknak kezdődött meg a nyári vakáció. Ma volt hivatalosan az utolsó tanítási nap, de munkanapok áthelyezésével több iskola már pénteken bezárta kapuit. Az általános iskolások közül 900-an ballagtak el, és kezdik meg tanulmányaikat majd ősszel valamelyik középiskolában. Szeptemberben pedig 800 olyan kisdiák lesz, aki először ül iskolapadba Szombathelyen. Idén először nincs korlátozva azoknak a tantárgyaknak a száma, amiből pótvizsgát tehetnek majd augusztusban azok, akiknek a tanévben nem sikerült teljesíteni az előírt követelményeket – mondta el Feketéné Horváth Elvira irodavezető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek