Az Alpokalja Zöldek közhasznú egyesület szerint a városfejlesztési bizottság korábbi fideszes elnöke gyanús körülmények között szerzett meg több önkormányzati ingatlant, önmaga és rokonai részére. A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság hűtlen kezelés megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen - erősítette meg a Népszabadság hírét az MTI-nek Szalai Ferenc alezredes. Részleteket azonban a nyomozás érdekében nem kívánt közölni. Huber László, Kőszeg polgármestere az MTI-nek elmondta: a rendőrség hivatalosan értesítette a nyomozásról, de a vizsgálat befejezéséig nem kíván nyilatkozni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!