Tíz év alatt sokat fejlődött a Rábavidék, ahol a legtöbb magyarországi szlovén él, de még vannak olyan kérdések, amelyekben Magyarország adós az itt élő szlovénség felé – hangzott el a szlovén határon túli kisebbségekért felelős miniszter szentgotthárdi látogatásán. A politikus szerint a kisebbség néhány intézményének finanszírozása még nem megoldott, erről a szlovén miniszterelnök a közeljövőben Budapesten tárgyal a magyar kormányfővel, ősszel pedig a két ország kisebbségi vegyes bizottsága tartja soros ülését.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!