A nyári szünetben végzik a nagyobb felújításokat a szombathelyi iskolákban, idén azonban erre nem kapnak pénzt az intézmények. Ezért a legtöbb helyen önerőből, szülői segítséggel oldják meg a munkákat. A Dési iskolában a tornatermet újítják fel, a tavalyi költségvetésből takarítottak meg több mint 4,5 millió forintot, abból gazdálkodnak most. Van ahol a saját erőn valamint a szülői hozzájáruláson túl a körzeti képviselő támogatja a beruházást. A nagyobb munkához az iskoláknak pályázaton van lehetőségük pénzhez jutni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!