Meglopta a kiskertet
Tegnap reggel fedezte fel a szombathelyi sértett, hogy a 86-os főút elkerülőjénél lévő kiskertjébe lakatlevágással ismeretlen tettes behatolt. Motoros fűrészt és damilos fűkaszát, valamint 25 liter benzint vitt el. A kár kb. 88 ezer forint.
Megsérültek a biciklisek
Tegnap reggel Szentgotthárdon, a Széll Kálmán téren történt baleset. Külföldi autós haladt a Hunyadi utcában, amikor az egyik kereszteződésnél jobbra kanyarodott, és érintőlegesen ütközött a Széll Kálmán téren kerékpározó férfivel. A biciklis súlyosan megsérült.
Tegnap délután ismét Szentgotthárdon, a Deák F. és a József A. utcák kereszteződésében történt baleset. Osztrák autós haladt a Deák F. utcában, amikor hirtelen jobbról egy helybeli fiú hajtott kerékpárral járműve elé és ütköztek. A kisfiú könnyebben sérült.
Ivott a kamionsofőr
Tegnap délelőtt a 8-as főúton, Rönökön haladt egy lengyel nyerges vontató, amikor egy enyhe balkanyarban jobb útpadkára tért le, majd kidöntött egy villanyoszlopot, a szalagkorlátot átszakította, és az árokban oldalára dőlve állt meg. A sofőr könnyebben megsérült. Kiderült, hogy közepesen ittasan közlekedett. A lengyel sofőrtől a vezetői engedélyét már a helyszínen elvették, ellene büntetőeljárás indult. Az anyagi kár kb. 12 millió forint.
Fenyőfákat loptak
Tegnap délben jelezték a Szentgotthárdi Rendőrőrsön, hogy Szakonyfalu külterületén lévő erdőből ismeretlenek tíz darab lucfenyőt loptak el. A kár kb. 60 ezer forint.
Elkapták őket
Tegnap délután Szombathelyről, a Gárdonyi utcából állított elő a járőr egy fiatalkorú lányt, akit a győri kapitányság eltűnés miatt már körözött.
Tegnap éjjel Szombathelyen, a Pálya utcából helybeli férfit állítottak elő a rendőrök, mivel a megyei bíróság garázdaság miatt 25 hónap fogház és börtönbüntetését kellett volna már megkezdenie.
Hajnali motorozás
Ma hajnalban Szentgotthárdon, a Mathiász Artúr úton ellenőriztek a járőrök egy helybeli segédmotorost, akiről kiderült, hogy ittasan közlekedett. Vezetői engedélyét a helyszínen elvették.