A szentgotthárdi III. Béla Szakképző Iskola nyelvi előkészítős osztályában nem tartottak előzetesen záróvizsgát, ezért az állami érettségi vizsgabizottság szerdán megsemmisítette a nyelvi írásbeli eredményét, és nem engedte szóbelizni sem a 12. évfolyamos diákokat. A 13. évfolyam anyagából is kellett volna nekik osztályozó vizsgát tenniük, mivel ezt nem tudtuk prezentálni, így a döntés értelmében nem vizsgázhattak - mondta Bedics Sándor igazgató. A jogkövető magatartás elmulasztása miatt 29 vétlen tanulót büntet a vizsgabizottság. A diákoknak ősszel még van lehetőségük az előre hozott vizsga letételére, addig pótolják majd az osztályozó vizsgát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!