Eddig sem informálisan, sem formálisan nem erősítették meg a szentgotthárdi Opel gyár bővítésének hírét - mondta Varga István gazdasági miniszter a Népszavának. Berlinben találkoztak csütörtökön az érintett országok szakpolitikusai, hogy a többi között az Opel-gyárak sorsáról egyeztessenek. Két héttel ezelőtt Brüsszelben vázolták a cég megmentésének lehetőségét. Varga István szerint Magyarországon a nemzetközi válság nyertese lehet a közúti járműipar, hiszen ehhez minden adottsága megvan. Ezt a célt szolgálja a június elején elfogadott, a szakmai szervezetekkel, a közúti járműipar vezető cégeivel közösen kidolgozott akcióprogram is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!