Drágul az útlevél - a jövő héttől ujjlenyomatot is vesznek. Még egy hétig igényelhetjük a régi áron az úti-okmányokat, a hétvégétől ugyanis drágul az útlevél. Az ötévesért 25, a tízévesért 40 százalékkal kell majd többet fizetni. Június 28-tól több változás is életbe lép, emelkedik az illeték, a gyermekeknek 2500 forintba, a felnőtteknek az 5 évre szóló engedélye 7500 forintba kerül majd. A biometrikus útlevél pedig digitális ujjnyomattal bővül – tájékoztatott Németh Adrienn hivatalvezető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!