A fenntartó gencsi önkormányzat 36 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán. A forrás 12 és fél millió forint önkormányzati önrésszel egészül ki. Jövő tavaszig teljes egészében felújítják az intézményt: lecserélik az épület tetejét, felújítják az elavult fűtésrendszert, kialakítják a vizesblokkokat és gyermekorvosi, védőnői helyiségeket, valamint márciusig háziorvosi, fogorvosi rendelőt építenek. Bodorkós Ferenc polgármester rádiónknak elmondta: egy minden feltételnek eleget tevő, modern egészségházat szeretnének kialakítani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!