A szerdai árvíz után folyamatosan fertőtlenítik a pincéket és házakat a kisvárosban, hogy az esőzések után megjelenő kórokozók ne okozzanak megbetegedéseket. Az ÁNTSZ szakemberei az ár levonulása óta mindenkinek segítenek abban, hogy szakszerűen tudjanak a fertőzések ellen fellépni. A lakosság részéről bárki fordulhat az önkormányzathoz, ahol a Helyi Védelmi Bizottság munkatársai nyújtanak segítséget. A tisztiorvosi szolgálat a katasztrófavédelem munkatársaival közösen végzi a fertőtlenítést – tájékoztatott Kovács Ferenc, a Vas Megyei Védelmi Bizottság elnöke.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!