Újra együttműködhet a megye és a város kórház-ügyben. A közös munka két és fél éve szakadt meg, amikor a Markusovszky Kórház székhelyét Szentgotthárdra helyezték át. Most újra körvonalazódik a megegyezés ez ügyben, a város feltételei között azonban szerepel többek között az is, hogy a kórház székhelye újra Szombathelyen legyen. Ha ezt a módosítást a megyei közgyűlés illetékes bizottságai jóváhagyják, a testület szeptemberben tárgyalhat róla. Az idei utolsó megyegyűlésen döntöttek arról, hogy felújítják a kórház épületét, melyre 10 milliárd forint értékben pályáznak. Ehhez a közgyűlés 1 milliárd 200 milliós önrészt biztosít.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!