Július elsejétől emelkedik az energia ára

A lakosságot, a kis fogyasztókat és a közintézményeket is ellátó egyetemes áramszolgáltatók közül a DÉMÁSZ és az E.ON emeli az árait július elsejétől - derül ki a Magyar Energia Hivatal honlapján közzétett tájékoztatóból. Az áramszolgáltatók 2009 májusában nyújtottak be áremelési kérelmet a Magyar Energia Hivatalhoz, a kötelező áramátvétel mennyiségének és árának változása miatt. Bár az E.ON eredetileg 12 százalékot emelt volna, július elsejétől Vas megyében 8, 6 százalékkal fizetünk többet a villanyért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek