A Nemzeti Vagyongazdálkodási Tanács legutóbbi döntése alapján 132 állami vagyonba tartozó személyautót kap az Országos Polgárőrség Szövetség és egyes megyei polgárőr szövetségek. Ez alapján Vas megyébe 6 gépkocsi kerül – tudtuk meg Krug Gusztávtól a Vas Megyei Polgárőr Szövetség elnökétől. A Suzuki és Skoda típusú kocsiknak nagy hasznát veszik, hiszen terveik között szerepel többek között az is, hogy a budapesti gyakorlathoz hasonlóan megyénkben is közös járőrszolgálatot látnak majd el a rendőrökkel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!