A Bécsi Egyetem Európai Összehasonlító Nyelv- és Irodalomtudományi Intézete és a szombathelyi Savaria Egyetemi Központ Uralisztikai Tanszéke idén hatodszor szervez közös nyári egyetemet osztrák ill. magyar egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Július ötödikétől 24 osztrák hallgató napi négy órás intenzív magyar, 24 magyar hallgató pedig intenzív német nyelvtanfolyamon vesz részt. A nyelvoktatás mellett délutánonként osztrák ill. magyar kultúrtörténeti tematikájú előadások, közös kirándulások, filmvetítések és szabadidős programok gazdagítják a Szombathelyen eltöltött három hetet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!