Bíróság előtt a gyermekgyilkos szülők

Bíróság előtt a gyermeküket meggyilkoló szombathelyi szülők. Előre kitervelt emberölés vádjával bíróság elé álltak kedden azok a szombathelyi szülők, akik tavaly nyáron begyógyszerezték, majd egy párnával megfojtották egyéves kisfiukat. A szülők magukkal is végezni akartak, szintén gyógyszert vettek be sőt az apa kiugrott második emeleti lakásukból, de mindketten túlélték. Azt mondták: a teljes eladósodásból a közös halált látták az egyetlen kiútnak. A következő tárgyalási napokon tanúkat és szakértőket hallgatnak meg. Elképzelhető, hogy az ügyben már csütörtökön ítéletet hirdet a Vas Megyei Bíróság.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek