Burgenland tartomány érdemjelét Hans Niessl tartományi főnök adta át Halmosi Zsoltnak. A rendőrkapitány szerint az elismerést azzal érdemeltük ki, hogy cáfoltuk azokat a félelmeket, mely szerint a határok megnyitása után kelet-európai bűnözők fogják elárasztani Burgenlandot. Az osztrák rendőrséggel egyébként napi kapcsolatban vannak a vasiak. A két ország határterületein több mint egy éve együtt járőröznek, ennek is köszönhető, hogy tavaly és idén 10 %-kal csökkent Vas megyében a bűnözés.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!