Egyre gyakoribbak a kocsifeltörések

Mind gyakoribb lakásbetörésekre és kocsifeltörésekre hívja fel a figyelmet a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság. A rendőrség arra kéri a lakosokat, hogy a megszaporodó bűncselekmények miatt vigyázzanak értékeikre. A legtöbb estben épp az áldozatok felelőtlensége segíti a rablókat. Csütörtök éjjel egy ismeretlen elkövető Szombathelyen a Külső Rumi úton parkoló Alfa Romeot tört fel. A tettes elvitte a kocsiból a gazdája ott hagyott lakáskulcsát, sőt, mivel az utastérben iratok is voltak, könnyen beazonosíthatta a lakást, ahonnan 8 millió forintot zsákmányolt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek