Miniszteri kitüntetés vasi egészségügyi dolgozóknak

Semmelweis Ignác születésének 191. évfordulója alkalmából dr. Székely Tamás egészségügyi miniszter szakmai elismeréseket adott át az egészségügyben dolgozóknak. Több évtizeden át végzett kimagasló szakmai munkásságának elismeréseként Batthyány-Strattmann László-díjat kapott dr. Nedeczky Veronika kőszegi háziorvos. Eredményes, példamutató tevékenysége elismeréseként Egészségügyi Miniszteri Dicséretben részesült Braun Erzsébet, a Markusovszky Kórház Intenzív Osztályának ápolója.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek