Az év eleje óta majdnem háromszázzal többen kérték a támogatást a szombathelyi önkormányzattól. Közülük sok gyermekes család oldja meg ilyen módon a napi étkezést. A város mintegy 200 millió forintot költ évente szociális étkeztetésre, a rászoruló gyerekek a nyári hónapokban is térítésmentesen jutnak meleg ételhez. A nyári étkeztetésben 365 általános iskolás, óvodás és bölcsődés vesz részt, számukra a Barátság utcai, valamint a Százszorszép Bölcsődében, illetve a Szociális Szolgáltató Központban főznek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!