A Magyar Vöröskereszt idén is elindította az augusztus végéig működő, huszonhat balatoni strandon elérhető elsősegélynyújtó szolgálatát. Immár harmadik alkalommal 20 vas megyei ifjúsági vöröskeresztes is segíti a munkát. A fiatalok rádión tartják a kapcsolatot a balatoni vízimentőkkel, továbbá tizenhárom strandra egy-egy félautomata defibrillátort telepítenek, amelyek használatára kiképezték az önkénteseket is. Poór László, a Vas Megyei Vöröskereszt elnöke arról tájékoztatott, hogy az utóbbi időben több rendezvényen teljesítettek szolgálatot a vasi fiatalok.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!