Megfelelő a vízminőség a megye természetes állóvizeiben, ezt állapított meg az elmúlt hetekben az ÁNTSZ Nyugat-dunántúli Intézete. A szakemberek fürdőzésre alkalmasnak találták a Vadása, a Szajki tavakat, a döröskei, a gersekaráti, valamint a máriaújfalusi tó vizét is. Vas megyében ezen az öt helyszínen végezték el a mintavételt. Folyamatosan ellenőrzik a termálfürdők, szállodák, panziók medencéit is a szakemberek. A vasi strandokon minden rendben van – hangsúlyozta Stánicz Éva városi tiszti főorvos. De ellenőrzik azt is, hogy megfelelő-e a fertőtlenítő szerek adagolása a medencékben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!