A képviselőtestületi tagok és a civil szervezetek képviselői a várost érintő nehézségekre kerestek megoldást a közelmúltban egy kerekasztal beszélgetésen. Bár konkrét egyezség nem született, mégis mindkét fél egyetértett abban, hogy szorosabb együttműködésre lenne szükség. A civilek szerint a képviselő testületi tagok nem ismerik teljes mértékig a tevékenységüket, ezért az őket érintő kérdésekről sem tudnak reálisan dönteni. Mivel számos, akár önkormányzati feladatot is ellátnak, ezért több anyagi támogatást is várnának az önkormányzattól. Erre a célra egy civil alap létrehozását javasolták, ami kiszámítható finanszírozást jelentene számukra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!