Magyar-norvég képzés a kulturális örökség védelmében. 2009 szeptemberében szakirányú képzést indít Kőszegen az ISES Alapítvány a Norvég Alap támogatásával. A kétéves kurzus célja olyan elméleti és gyakorlati szakemberek képzése, akik a kulturális örökséget működő rendszerként szemlélik, nemcsak védelmét, hanem hasznosíthatóságát és fenntarthatóságát is szem előtt tartják. A program 20 fő számára biztosít tandíjmentességet és szállást. A szakirányú, másoddiplomás képzésre az ország egész területéről augusztus 31-ig várják a jelentkezőket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!