Rehabilitációs központ Sárváron

Jövő nyárra készül el a rehabilitációs központ Sárváron. Az intézmény alapkövét csütörtökön tette le Székely Tamás egészségügyi miniszter, valamint Vancsura Miklós kórházigazgató. A városi kórház sebészeti osztályán és egy új, háromemeletes épületben összesen 92 lábadozó beteget fogad majd a nemzetközi színvonalú, komplex rehabilitációs részleg. A beruházáshoz több mint 790 millió forint uniós támogatást nyújt a Nyugat-Dunántúli Regionális Operatív Program – hangsúlyozta Dénes Tibor polgármester.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek