Javítják Szombathely útjait

Július 15-ig csaknem 40 városi utat tesznek rendbe a SZOVA kátyúzó gépei, így többek között az Engels, a Hargita, a Széll Kálmán, és a Vörösmarty utcát. A jövő héten a megyeszékhelyre látogat a Virágos Városok verseny bírálóbizottsága, a SZOVA Zrt. munkatársai most a zsűri útjába kerülő utcákban javítják az aszfalt mélyebb sérüléseit. A város egyébként évente 80 millió forintot költ karbantartási munkákra, a verseny miatt plusz kiadást nem vállaltak, a következő napok munkálatait ebből a keretből oldják meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek