Boba nem tudja kifizetni a bírságot

Csak hét milliót kapott Boba, nem tudják, miből fizetik ki a büntetést. Az önkormányzati minisztérium pályázatán Vas megye 13 települése mindössze 34 millió forintot kapott. Mindenki elégedetlen, hisz a működési nehézséggel küzdő önkormányzatok csak töredékét kapták meg az igényelt pénzeknek. Boba a mostanra már közel 50 milliós büntetésének kifizetésére kért pénzt, amit a Nyugat- dunántúli Természetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság rótt ki, mert a faluban a szennyvizet a település határában egy gödörben gyűjtötték össze. Azonban a kapott hét millió forint csak néhány hónapos törleszt részletet fedez, a többit még nem tudják, hogy miből fizetik meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek