Bérbe adták a vasvári iskola konyháját

Még az év elején, az iskola költségvetésének készítésekor merült fel, hogy magánkézbe adnák a Kardos László iskola konyháját. Ugyanis az önkormányzat 13 millió forintos hiánya ezzel 6 millióra csökkenthető. A városatyák ezért döntöttek amellett, hogy külső kézbe adják a működtetést, a tervek szerint 5 évre. A bérleti idő lejárta után a vállalkozó a beruházott eszközöket magával viheti majd. Neki kell ugyanis korszerűsíteni a konyhát, és a szerződés szerint 12 főt kell foglalkoztatnia. A nyertes pályázót közbeszerzésen választották ki.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek